דף ראשי / כיצד מבצעים בדיקת תלושי שכר בעבודה

כיצד בודקים תלושי שכר בעבודה - שאלות ותשובות

תשובות לשאלות אודות השימוש באתר ובדיקת תלושי משכורת בעבודה

כיצד בודקים תלושי שכר בעבודה - שאלות ותשובות

פיתחנו מערכת חכמה לבדיקת תלושי שכר ותנאים סוציאליים  - תלושדין. אנו בודקים משכורות לפי היחס שבין התשלומים להם אתם זכאים לקבל בהתאם  לחוקי מגן, הסכמים קיבוציים ו/או צווי הרחבה לפי מגזר עבודה או חוזה עבודה אישי, ככל שקיים, לבין התשלומים אותם קיבלתם בפועל. הבדיקה כוללת בדיקת תלושי שכר, פנקסי שעות עבודה, הפרשות המעסיק לפנסיה ולקרן השתלמות, בדיקת מעסיק לתשלום שכר עבודה מינימום, גמול שעות נוספות בעבודה, תשלום תנאים סוציאליים כגון חופשה, חגים, מחלה, הבראה, פנסיה, החזר נסיעות בעבודה ועוד.
הנתונים הסטטיסטיים שפורסמו בשנת 2011, מראים כי למעלה מ 54% של השכירים בישראל מקבלים מידי חודש משכורת שגויה. חישוב שגוי של השכר החודשי בממוצע ב- 5 השנים האחרונות, TlushDin יחשב עבורכם כ- 68,000 ₪ של פיצויים. סכום החזר מקסימאלי של שכר עבודה ותנאים סוציאליים שחושב עד כה – 942,311 ₪
גם כאשר אתם עובדים במקום עבודה קבוע, מרוצים ממנו ואין בכוונתכם לעזוב, עדיין רצוי מאוד לבדוק את גובה התשלום החודשי שאתם מקבלים בפועל ביחס למה שאתם זכאים לו. דאגו להכניס לאזור אישי את כל המסמכים אודות השכר שלכם ו- TlushDin יידע אתכם במידה ותמצא שגיאה בחישוב וידאג להמליץ לכם על דרכי פעולה ואפילו יזכיר לכם מתי וכמה דמי הבראה תקבלו.
TlushDin הוא מחולל דו״חות הפועל על בסיס מערכת ממוחשת חכמה  אשר מבצעת חישובים ומספקת ממצאים במשך כל שעות היום וכל ימות השנה. כנסו לאזור אישי בכל שעה הנוחה לכם, מכל מחשב או טלפון סלולרי על מנת לבצע את בדיקת תלושי המשכורת או על מנת לעיין במסמכים האישיים. אופן העבודה באתר פשוט ונגיש עד מאוד.
השירותים ללא תשלום של TlushDin לרשותכם חישובים בסיסיים של תשלומי פיצויים בגין פיטורין, שעות נוספות, ימי חופשה, ימי מחלה, הפרשות לפנסיה, הפרשות לקרן השתלמות, החזרי נסיעות וכד'; הסדרת נושא שמירת המסמכים (תלושי משכורות, דו"חות וכו'); דיוור ישיר למייל האישי שלכם עם כל החדשות והעדכונים בנושא השכר במשק וכן מאגר עורכי דין המתמחים בדיני עבודה המציגים באתר את תעריפי השירות שלהם.
תחשיב מקיף בתשלום. התחשיב המקיף יכלול הסברים מפורטים אודות רכיבי שכר אשר מגיעים ללקוח. העובדה שמדובר באתר הפועל על בסיס מערכת אוטומטית מאפשרת לנו להוזיל את העלויות לכך פי 5. ראו מחירון

https://app.icount.co.il/m/b4163

אם מסיבות אלה ואחרות אינכם מעוניינים או אינכם יכולים להכניס באופן עצמאי את המסמכים ואת הנתונים הנדרשים לאתר,  העמדנו לרשותכם שירות VIP. במסגרת שירות זה אנו נזין את כל מסמכי העסקה שלכם ונבצע בעבורכם את כל החישובים בדבר קבלת תשלומי פיצויים. ראו מחירון.
דיוק ומהירות – זהו ערך מוסף עיקרי של  מערכת תלושדין. תלושדין מבצעת הבדיקות השונות על בסיס נוסחאות מורכבות אשר מתבססות על חוקי מגן, הסכמים קיבוציים ו/או צווי הרחבה לפי מגזר עבודה (אלו מעודכנים באופן תדיר ושטוף) וחוזה עבודה אישי ככל שקיים. אנו נעזרים במומחים העוקבים באופן שוטף אחר השינויים והעדכונים של חוקי העבודה השונים, תוך ביצוע השינויים הנדרשים לנוסחאות החישוב.
יתרונותיו העיקריים של השירות: בדיקה ללא תשלום של תלושי משכורת, דיוק מרבי בחישוב המתקבל, קבלת תוצאות מידיות און ליין, גישה נוחה מכל מחשב או סמארטפון, מחירים נמוכים עבור דו"חות נרחבים (נמוכים פי 5 ממחירי השוק), מאגר המלצות מוכנות לפתרון סכסוכים עסקיים ומאגר עורכי דין המתמחים בדיני עבודה. מאות פסקי דין שפסקו לטובת המועסקים התבססו על החישובים של האתר.
TlushDin הוקם במטרה לבצע תחשיבי שכר מדויקים ולהפיק דו"חות לקבלת תשלומי פיצויים עבור שכירים. לאחר מכן, לבחירתכם: המלצות של מומחים לפתרון עצמאי של סכסוך זה או אחר או מאגר עורכי דין עם תעריף עבודה המוצג מראש.
הן הכניסה לאתר והן והתיבה האישית, מצויים באזור מאובטח של האתר. כל הנתונים האישיים של הגולשים הנשמרים באזור אישי מקודדים באמצעות מפתח ביט בן 128 יחידות ונשמרים במאגר הנתונים המאובטח של האתר. אנו לעולם לא מעבירים את הנתונים לגורם שלישי, ללא ידיעתכם וללא אישורכם. בפניכם תמיד קיימת האפשרות להורדת הנתונים שלכם מאתר TlushDin למחשב האישי.
בין האפשרויות לשלם עבור השירותים של האתר: כל סוגי כרטיסי אשראי, חשבון Pay Pal או באמצעות שיחת טלפון.

https://app.icount.co.il/m/b4163

הירשמו לדיוור ישיר של האתר וקבלו ראשונים, ישירות למייל, חדשות, עדכוני פסיקה בתחום העבודה, עדכוני חוק, עדכונים של הסכמים קיבוציים ו/או צווי הרחבה חדשים, מאמרים, טיפים לעובדים שכירים לבדיקת תלושי משכורות ועוד.
כתבו לנו את השאלה שלכם. אתם תקבלו תשובה בהקדם האפשרי.

יעקב שניטמן עורך דין ובודק שכר מוסמך מתמחה בתחום דיני עבודה משנת 2004.
בעל תעודות גמר בהשתלמויות שונות בתחומי דיני עבודה, ביטוח לאומי וביטוח פנסיוני, דיני נזיקין, ביטוח וכו' בשנים 2004- 2023
בעל ניסיון עשיר בייצוג עובדים ומעסיקים בכל תחומי דיני העבודה וההיבטים השונים ביחסי עובד-מעביד.

רו''ח שי נחמיאס
רואה חשבון ובודק שכר מוסמך
בעל תואר ראשון BA, בחשבונאות עם חטיבה מורחבת בכלכלה
אחראי על תחום בדיקות שכר עבודה

גב' אינסה לובין
מבקרת שכר, חשבת שכר בכירה, תואר שני במינהל ומדיניות ציבורית (M.P.A.), תואר ראשון בחברה וכלכלה ׁ(B.A).
אחראית על בדיקת תלושי שכר וחישוב תנאים סוציאליים נערכים באמצעות מערכת תלושדין

חשבי שכר בכירים
חשבי שכר בכירים אחראים על בדיקות השכר, בדיקות תלושי שכר, דו''חות מקופות גמל/פנסיה/ביטוח מנהלים, שעות עבודה וכו'