דף ראשי / אודות תלושדין בודק שכר עבודה

אודות תלושדין בודק שכר עבודה

אודות תלושדין בודק שכר עבודה

אודות תלושדין בודק שכר עבודה

ב״ד
 

המערכת תלושדין TlushDin (להלן: "המערכת"):
המטרה - פשטות מרבית בכל מה שקשור לחישוב זכויות שכיר בישראל עפ״י חוקי מגן בעבודה ועפ״י הסכמים קיבוציים ו/או צווי הרחבה החלים במשק ישראלי. הדגשים - לאפשר חיסכון בעלויות תפעוליות, לתת נוחות מרבית, לספק מקסימום שירות במינימום מאמץ ללקוח.

תקינה ועמידה בדרישות החוק - המערכת נבנתה לאחר מאות שעות של תחקיר צרכים עם כל סוגי המשתמשים לפי זכויות שכיר בסיסיות ומורחבות במשק ישראלי. עורך דין יעקב שניטמן הכתיב את דרישות החוק למערכת תלושדין. זו תורגמה על ידי מתכנתים לכדי מערכת אינטרנטית מושקעת, מקצועית ובעיקר – פשוטה לתפעול.

אבטחת מידע מהגבוהות שניתן - צוות אבטחת מידע מקצועי מריץ בדיקות יומיות ומשתמש בציוד מקצועי מתקדם על מנת להגן על המידע שלכם. המערכת מתוחזקת בסטנדרטי האבטחה הגבוהים ביותר הזמינים בשוק האזרחי.

שירות מסביב לשעון - צוות תלושדין דואג ללקוחותיו מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע וזמין לפניות תמיכה דרך המערכת במשך כל שעות היממה. עם פנייה של לקוח דרך המערכת תקבלו עדכון מיידי כי בקשתכם בטיפול ועוד.

ניהול כל המסמכים במקום אחד  – איזור אישי: המערכת מנהלת את כל סוגי המסמכים הכרוכים בעבודה שוטפת של השכיר כגון: תלושי המשכורת, דוחות נוכחות, תעודות מחלה, דוחות שנתיים מקרן פנסיה או השתלמות ועוד. המערכת תומכת בכל סוגי הקבצים השונים אימיילים. המערכת מנהלת בקלות גם מסמכי נייר, אותם אפשר לסרוק בלחיצת כפתור לתוך המערכת.

חיסכון בזמן ובעלויות  - במיוחד כאשר מדובר בבדיקת תלושי המשכורת לתשלום תנאים סוציאליים או בדיקת דוחות נוכחות בעבודה לתשלום גמול שעות נוספות בעבודה, בד״כ דבר לוקח זמן ארוך של חודש ימים ומעלה ועלויות גבוהות לעורכי דין ו/או רואי חשבון ו/או חשבי שכר כאשר שכרם מתחיל ב 1000 ₪ ומעלה. לשם כך, המערכת נועדה לספק פתרון מהיר ויעיל וגישה מידית לחישובים וקבלת דוחות מפורטים אודות רכיבי שכר שונים ותשלומים שטרם שולמו ע״י מעביד לעובד.

המערכת שומרת את קבצי תלושי המשכורת, דוחות נוכחות ומסמכים אחרים בעבודה וגם את היסטוריות השינויים ומציגה אותה - יתרון משמעותי במיוחד כאשר מעוסקים תקופה ארוכה מעל 7 שנים אצל מעביד ולא תמיד שומרים או מוצאים בבית את תלושי המשכורות ומסמכים אחרים בגין תקופת העבודה ו/או סיומה.

מציאת מסמכים בקלות  - מרגע שהמסמך נקלט במערכת, הוא מקוטלג לפי קריטריונים שקבעתם מראש: שם הלקוח, שם המעסיק, סוג המסמך, ענף העבודה ועוד. כך תוכל לשלוף אותו במהירות מתוך הכספת שבאזור האישי, ותחסוך את הנבירה המייגעת באינספור תיקיות.

יעילות שיא בניהול תהליכים  - המערכת מובילה להתייעלות משמעותית באמצעות אוטומציה של תהליכים רבי משתתפים, כגון אישור חישובים ע״י רואה חשבון ו/או עורך דין ו/או בודק שכר מוסמך ובקשות למעביד בזמן אמת לביצוע שינויים בתלושי השכר ו/או דוחות נוכחות בעבודה, לפי העניין.

עדכוני חקיקה ותקנות אוטומטיים - השתנה שווי יום הבראה ? או השתנה סכום החזר נסיעות עפ״י צו הרחבה? או נוספו זכויות? המערכת תעדכן עבורכם את כל הנתונים אוטומטית.

עדכוני הסכמים קיבוציים ו/או צווי הרחבה במשק אוטומטים - המערכת היא המערכת היחידה בארץ אשר מחוברת לאתרים מקצועיים ומעדכנת אוטומטית ובזמן אמת את הסכמים קיבוציים ו/או הסכמים קיבוציים מיוחדים ו/או צווי הרחבה החלים במשק ישראלי.

ארכיון המסמכים (תלושי משכורת, דוחות נוכחות בעבודה, דוחות מפנסיה ועוד) Online - מערכת רב שנתית ששומרת ושולפת עבורכם ללא הגבלה כל מסמך שאי פעם שמרתם באזור אישי שלכם.

לאחר ביצוע חישובים של זכויות העובד והפקת דו״ח תוצאות חישוב. הדוחות, כולל תלושים ודוחות לפי סרגל, ניתנים להפקה לקובץ WORD או PDF ולשידור ב- E-mail לכל משתמש. הקבצים יהיו זמינים אצל המשתמש להצגה ולדפדוף במסך ולהדפסה במדפסת.  בנוסף לכל, קיים תפריט חכם לביצוע פעילויות נוספות ולהצגת נתונים והדפסת דוחות לפי זכויות מרוכזות או בנפרד לגבי כל רכיב ורכיב. כמו כן, קיימים הסברים מפורטים ומילון מונחים לנושאים נבחרים כגון: חופשה, הבראה וכו׳.

תוצר סופי:

  1. דו״ח ללקוח: דו״ח מפורט אודות הזכויות שנצברו במהלך תקופת העבודה ובסיומה.
  2. כתב תביעה: שטנץ של כתב התביעה מוכן להגשה לבית הדין האזורי לעבודה המפרט את הזכויות והתשלומים להם זכאי העובד עפ״י החוק ו/או הסכם קיבוצי ו/או צו הרחבה ו/או חוזה עבודה אישי.

 

כתבו לנו.

קבלו תשלומים ממעסיק לאחר בדיקת תלושי שכר
בדקו תלושי שכר היום !

פיצוי כספי ממוצע לעובד שכיר ע״ס של 68,000 ₪ , לאחר בדיקת תלושי שכר ל- 5 שנים