שאלות ותשובות

לנוחיותכם, שאלות ותשובות נפוצות בנושאים הבאים: מהי תלושדין? איך בודקים מה מגיע לעובד? איך מקבלים את זכויות העובד? ועוד שאלות עם תשובות שכדאי לדעת.

תלושדין מעניקה סיוע בבדיקה, גילוי ומיצוי זכויות העובד לכל שכיר במדינת ישראל מלבד עובדי מדינה.

תלושדין פיתחה במשך שנים רבות מערכת שמתבססת על בינה מלאכותית ייחודית. המערכת סורקת את תלושי השכר של העובד ומגלה כל חוסר בתשלומי הזכויות, אפילו הקטן ביותר, במשך כל תקופת העסקתו של העובד אצל המעביד. לתחילת בדיקה חינם – לחץ כאן

ממש לא. העידן הדיגיטלי נותן לנו את האפשרות לעשות הכל ומכל מקום. את המסמכים הרלוונטיים לבדיקה ניתן לשלוח למומחים של תלושדין באמצעות העלאת קבצים לאתר החברה או על ידי מצלמת הסמארטפון ומכל מקום בעולם.

במקרה הצורך, נציג מטעם תלושדין יצור עמך קשר לבירורים נוספים.

השירות שנותנת חברת תלושדין ללקוחותיה הינו שירותי חישובי שכר ואינו מוגדר כיעוץ משפטי.

אכן כן! תלושדין מסייעת לא רק בעת ניתוק יחסי עובד מעביד (פיטורים או התפטרות) אלא גם כאשר אתה ממשיך לעבוד אצל המעסיק.

יתכן מצב שבו אינך מקבל את מלוא זכויותיך על פי דיני העבודה עקב טעויות או הטעיות שנופלות בתלושי השכר, על כן תוכל לקבל דו"ח חישוב מפורט וחתום על ידי רואה חשבון שמתבסס על המערכת הממוחשבת של תלושדין.

את הדוח  חישוב המפורט שחתום על ידי רואה חשבון  ניתן להפנות למעביד באופן עצמאי על מנת לדרוש את זכויותיך, ללא התערבות צד ג’.

עקב טעויות שמתבצעות במזיד או בשגגה אם אינכם חשבי שכר או אנשי כספים, לא תוכלו לדעת אף פעם אם קיבלתם את מלוא זכויותיכם.

לכן, פנייה לתלושדין תוכל לספק לך את התשובה הסופית והמדויקת אם מגיעות לך עוד זכויות שטרם שולמו.

תלושדין תילחם על זכויותיך עד הסוף. במידה והמעביד מסרב לשלם את מלוא זכויותיך על פי הדו"ח הממוחשב של המערכת, תלושדין תסייע לך להגיש תביעה משפטית בבית הדין לעבודה ונציג החברה יתלווה אליך עד מיצוי כל זכויותיך.

נציג תלושדין יעדכן אותך בתוצאות הבדיקה בתוך 14 ימי עבודה מיום השלמת כל המסמכים הנדרשים לצורך הפקת הדוח הממוחשב.

במצב בו יש הפרשי זכויות שלא שולמו, תלושדין תסייע לך לקבל אותם. 

הזמן לקבלת התשלום עבור הפרשי הזכויות שלא שולמו והתגלו בבדיקה הממוחשבת של תלושדין, תלוי במידת ההיענות של המעביד. במידה והמעביד ישתף פעולה ויקבל בצורה חיובית את ממצאי הבדיקה של תלושדין, התשלום יהיה בתוך כחודש מיום סיום הבדיקה.

במידה והמעביד יסרב לשתף פעולה, יצטרך העובד בסיוע תלושדין לגשת לערכאות משפטיות. במצב זה התשלום יהיה בדרך כלל בתוך 5-8 חודשים.