היתרונות שלנו

אין לנו ספק שכל איש מקצוע בתחום דיני העבודה, עו"ד, רו"ח ועוד, המסייע לעובד במימוש זכויותיו, עושה את עבודתו נאמנה ועל הצד הטוב ביותר. עם זאת, האתגר של חישוב הזכויות באופן מלא ומדויק כולל דמי חופשה, דמי הבראה, שעות נוספות, עבודה ביום המנוחה, משמרות, פנסיה וכו' על פי דיני העבודה וההסכמים הקיבוציים – קשה עד בלתי אפשרי לביצוע. הנה היתרונות שלנו:

בלעדיות

בדיקת תלושי השכר ודו"חות הנוכחות של העובד באמצעות תלושדין, נעשית באמצעות טכנולוגיה ייחודית ובלעדית שמבוססת על בינה מלאכותית. המערכת סורקת את כל המסמכים של העובד ומנפיקה דו"ח מדויק על כל זכויותיו שלא שולמו בתקופה הנבדקת, ועד השקל האחרון!

מקצועיות

לתלושדין יש אנשי מקצוע שמתמחים בבדיקה, גילוי ומיצוי זכויות העבודה. בשילוב עם המערכת הייחודית, ניתן להשיג לעובד את זכויותיו באופן מדויק ומלא

נגישות

"תן לאצבעותיך לבדוק את זכויותיך"! כדי לבדוק את הזכויות שלכם לא צריך לצאת מהבית. את כל המסמכים הדרושים לבדיקה אפשר לשלוח באופן קל ופשוט מתוך האתר של תלושדין ובאמצעות מצלמת הסמארטפון.

אובייקטיביות

תלושדין מחויבת לאמינות ושקיפות מול הלקוחות. השקט הנפשי שלכם חשוב לנו מאוד ועל כן, תלושדין מתחייבת לא להיות בקשר עסקי עם מעסיקים. כך תהיו בטוחים שאנחנו תמיד לטובתכם.

זריזות

כבר לאחר 14 ימים משליחת מלוא המסמכים לתלושדין, תוכלו לדעת כמה מגיע לכם.

שירות חינמי

הבדיקה הראשונית ואיתור הזכויות נעשית ללא תשלום וללא כל התחייבות.

שותפות

תלושדין תסייע לכם לאורך כל הדרך עד למימוש הזכויות באופן מלא.

הוגנות

שכר הטרחה שתשלמו לתלושדין מחושב על פי אחוז מהסכום שיתקבל מזכויות המגיעות לכם מהמעביד בפועל, לאחר סיום ההליך וללא כל תשלום מראש. כלומר, השכר הינו אחוז מההצלחה, מה שמבטיח את רווח מקסימלי ומדרבן אותנו להילחם למענכם ולהשיג את מלוא זכויותיכם.

גמישות

לא תמיד נעים, נוח וחכם להיכנס למאבק עם מי שמשלם לך את המשכורת. על כן, תוכלו לקבל דוח חישוב מפורט וחתום על ידי רואה חשבון המפרט את זכויותיך מהמעסיק. אופציה זו טובה למי שרוצה לבדוק את זכויותיו אצל מעסיקו ללא התערבות צד ג’ (התשלום הינו מראש  לפני שליחת הדו"ח המפורט).